Modelová řada

Přehled

Mild Hybrid - Benzín
69-85 K
4,7-5 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
Manuální

Detaily

Popis vozu

ZRODILY SE NOVÉ HVĚZDY

 

Nezaměnitelná ikona, model 500, září ještě více v nových výbavách. Okouzlí vás Pop nebo Lounge anebo se necháte oslnit vrcholnou výbavou Star?


A není to právě sportovní styl, který hledáte přesně pro vás? S výbavou Sport si užijete více sportovnosti a ve výbavě Rockstar pak výrazný, vytříbený styl.


Vyrazte do ulic stylově a okouzlete své okolí.

Exteriér

Co je vám blíž? Elegantní a stylový vzhled výbavy Star nebo výrazný, sportovní styl Rockstar? Ať už zvolíte jakoukoli výbavu Fiatu 500, tento městský vůz dokonale rozzáří vaše dny.

 

Dvě barvy, dvě různé osobnosti. Vyberete si spíše noblesní bílou barvu Stella pro výbavu Star nebo matnou tmavě zelenou Portofino pro výbavu Rockstar?

Interiér

Žádné jiné hvězdy nejsou tak přitažlivé. Jednoduše nádhera.

 

Tmavý interiér je zde naprosto úchvatný díky novým černým pruhovaným textilním sedadlům s modrými nebo šedými prvky a černými vinylovými opěrkami hlavy.

Infotainment

Hvězdy ještě nikdy nebyly tak zářící.

 

Doslova brilantní

 

Usedněte za volant modelu 500 a objevte bezpečný a chytrý způsob použití vašeho chytrého telefonu během jízdy. Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu na obrazovce vozu můžete velmi jednoduše využívat vaši navigaci, telefonovat hands-free, odesílat a přijímat textové zprávy, poslouchat váš výběr hudby a přitom se plně soustředit na jízdu. K tomu slouží infotelematický systém UconnectTM

Přehled

Fiat 500

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat 500
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat 500 vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy